23 آذر 1397

خسته نباشید به جمعیت دانشجویی امام علی (ع)

بعضی از خبرها را هرکاری کنی نمی شود تحلیل و تفسیر کرد.نمی شود حق مطلب را ادا کرد.من نگارنده چطور می توانم در مورد آدمهایی که از جان و مال و وقت خود مایه می گدارند تا دلی را شاد کنند و یا باری از دوش همنوع خود بردارند قلم بزنم؟

چگونه تلاش این عزیزان را پوشش خبری بدهیم؟ در این وانفسا که هرکسی ققط خودش را می بیند یک عده جمع می شوند و با عشق غذا می پزند و می فروشند تا با در آمد آن مرهمی باشند بر زخمهای دیگران.

جا دارد در اینجا از طرف خود و تحریریه سایت خبری کرمانشاه به عزیزان جمعیت دانشجویی امام علی (ع) یک دست مریزاد گفته و برایشان آرزوی موفقیت روز افزون نماییم.

شاهین الفتی

نظرات   

 
0 # زمانی 1393-12-26 22:09
سلام
و خسته نباشید
خدمت تحریریه محترم خبرگزاری و جناب آقای الفتی

من به عنوان یکی از اعضای جمعیت امام علی (ع) از شما تشکر میکنم بابت همکاری و درج اخبار این جمعیت خیریه...
ان شاءالله که با این همکاریها، این جمعیت و کارها و اهداف خیرخواهانه ی آن بیشتر شناخته شود و شاهد حضور هرچه بیشتر خیرین محترم شهرمان باشیم.

سپاس دوباره بابت این پست ارزشمند
حمایت شما باعث دلگرمی ماست...

نرگس زمانی : روابط عمومی جمعیت امام علی (ع)
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

1.نظرات حاوی عبارات توهین آمیز منتشر نمی گردد.
2.نظرات حداکثر پس از 24 ساعت منتشر می گردد.
3.نظرات مختصر و مفید باشد.


یادداشت

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوندها

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اوقات شرعی


شمارنده