23 آذر 1397

اخبار کرمانشاه

 
امام جمعه و استاندار کرمانشاه مردم را به شرکت در راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند

 آیت‌الله شیخ‌مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در بیانیه‌ای مشترک از همه اقشار مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان‌ماه دعوت کردند.

در متن این بیانیه آمده است، همه ساله روز 13 آبان‌ماه برای ملت هوشیار و با بصیرت ایران اسلامی یادآور خاطرات صفوف به هم پیوسته و مستحکم فرزندان انقلابی این دیار در شکستن دیوار استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار است که فریاد ستم‌ستیزی ملت ایران را در جای جای گستره هستی طنین‌انداز کرد و موجب روشن شدن قلوب آزادگان جهان شد.

این بیانیه می‌افزاید، در این روز که به تعبیر امام راحل «ره»، انقلاب دوم نامیده شد، فرزندان فرهیخته سرزمین شور و حماسه، توانستند با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، هیمنه این اهریمن جهانی را در افکار عمومی مردم جهان درهم بشکنند و ندای حق طلبی خود را به گوش جهانیان برسانند.

این بیانیه ادامه می‌دهد، اکنون که حقانیت پیش‌بینی مقام معظم رهبری از بدعهدی و بی‌صفتی رژیم غدار حاکم بر آمریکا برای همه روشن شده است، بیش از هر زمان دیگری مراد آن پیر فرزانه از «شیطان بزرگ» خواندن این رژیم منحوس بر همگان واضح و مبرهن است.

در بیانیه مشترک نماینده ولی‌فقیه و استاندار کرمانشاه همچنین آمده است، بی‌تردید مردمان ولایت‌مدار و با غیرت دیار کرمانشاه که مرزداران سربلند کیان مقدس کشور اسلامی بوده و هستند، امسال نیز همچون سالیان گذشته با حضور فراگیر و گسترده در راهپیمایی دشمن شکن 13 آبان، ضمن ابراز انزجار خود از سیاست‌های پلشت استکبار جهانی، با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق خواهند کرد.

اضافه کردن نظر

1.نظرات حاوی عبارات توهین آمیز منتشر نمی گردد.
2.نظرات حداکثر پس از 24 ساعت منتشر می گردد.
3.نظرات مختصر و مفید باشد.


یادداشت

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوندها

حدیث

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی


شمارنده